DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA:

Kolagen DRINK pomeranč / 40g (VZOREK / 13 dávek), v hodnotě 128,- Kč / 5,12 EUR.

Kolagen tvoří základní složku pojivových tkání (chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů). Zlepšuje fyziologii a vzhled pokožky, zvyšuje její hydrataci, pružnost, pevnost, redukuje vrásky a celkově pleť omlazuje. Kolagen DRINK od firmy Klas obsahuje přírodní pomerančové aroma.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

 

Coffee Ginseng / 150g = 60 porcí

Instantní káva obohacená o Ženšen, bez přidaného cukru.

Kořen rostliny Ženšen použitý v naší kávě, je pouze té nejvyšší kvality, speciálně pěstovaný a zpracovaný v Asii. Kávě přidá příjemnou a svěží příchuť, nijak ale neovlivňuje vůni kávy. Ženšen je nejznámější bylinou používanou v tradiční čínské medicíně, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, fyzické a duševní zdraví.

Tato inovativní káva Vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne.

 

Kurkumin a Piperin Klas / 60 tablet

Přípravek je vyroben z prášku kořene kurkumy dlouhé (Curcume longa) a plodů pepřovníku černého (Piper nigrum). Kurkuma, zejména kurkumin, přispívá k normálnímu trávení a činnosti jater. Pepř (pro obsah piperinu) se již dlouhá staletí užíval v lidovém léčitelství na podporu zažívání, dnes se využívá pro stimulaci účinku některých látek, např. kurkuminu. Tzn., že účinnost kurkumy v lidském těle je znásobena přítomností extraktu z pepře.

 

Lecitin Plus / 100 tobolek

Je součástí skoro všech buněčných stěn v organismu. Je podstatný pro tvorbu biomembrán. Lecitin Plus od firmy KLAS obsahuje 1200 mg lecitinu a 5 mg vitaminu E, který je považován za hlavní v tucích rozpustný antioxidant. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

UPOZORNĚNÍ:
V termínu 7. – 14. 6. 2024 bude probíhat DOVOLENÁ. Objednávky, které obdržíme v tomto období, budou postupně expedovány od pondělí 17. 6. 2024. Děkujeme za pochopení.