DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA:

BIO Zelený ječmen / 30g (VZOREK), v hodnotě 128,- Kč / 5,12 EUR.

Zelený ječmen se stal velmi oblíbenou zelenou potravinou v rámci zdravého životního stylu, a není se čemu divit. Obsahuje celou škálu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Ačkoliv se jedná o obilí, mohou jej konzumovat i celiaci, neboť lepek samotný se vyskytuje až v zrnu. Pokud hledáte něco na povzbuzení organismu, sáhněte po Zeleném ječmeni od značky KLAS, který je v prémiové BIO kvalitě a neobsahuje žádná aditiva, barviva či dochucovadla.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

 

Kyselina listová Plus / 60 tablet

Hlavní složkou přípravku je kyselina listová a její rozštěpená verze Methyltetrahydrofolát (metafolin). Dále Železo ve formě bisglycinátu, který je organismem velice dobře vstřebatelný. Využití železa podporuje i obsažený vit. C. Vit. B12 se účastní procesu tvorby červených krvinek za podpory železa a kyseliny listové. Správná kombinace těchto látek je vhodná pro klidný průběh těhotenství a mateřství, pro správný vývoj plodu a miminka a může pomoci snižovat hladinu homocysteinu v krvi.

 

UroFit Klas / 60 kapslí

Přípravek obsahuje tři účinné látky: silný koncentrovaný extrakt 83:1 z americké brusinky, proteinový prášek z jadérek americké brusinky a D-Manosu. Plody jsou bohaté na obsah bioflavonoidů a dalších přírodních látek s věky osvědčeným účinkem na močové ústrojí. Proteinový prášek se vyrábí lisováním za studena a následným filtračním procesem ze semen americké brusinky, které obsahují přírodní látku proanthocyanidin (PAC). Ta je známa pro svůj „anti adhezní“ účinek při ochraně organismu před bakteriemi. Proteinový prášek má až třikrát více PAC než běžný extrakt. Je proto doporučován k použití v přípravcích, které jsou zaměřeny na podporu obrany močových cest.

 

BIO Konopný olej / 200 ml.

Jedná se o panenský olej získávaný lisováním semen rostlin Cannabis sativa (konopí setého) za studena. Neobsahuje THC a proto nemá žádné psychoaktivní účinky.

 

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.