DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA:

Coffee Ginseng / 30g = 12 porcí, v hodnotě 148,- Kč / 5,92 EUR.

Instantní káva obohacená o Ženšen, bez přidaného cukru.

Kořen rostliny Ženšen použitý v naší kávě, je pouze té nejvyšší kvality, speciálně pěstovaný a zpracovaný v Asii. Kávě přidá příjemnou a svěží příchuť, nijak ale neovlivňuje vůni kávy. Ženšen je nejznámější bylinou používanou v tradiční čínské medicíně, který podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, fyzické a duševní zdraví.

 

Tato inovativní káva Vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

 

ImunoFit KLAS / 90 tablet (EXP. 31. 1. 2025)

 

Jedná se o kousací formu tablet s přírodní grepovou příchutí s obsahem 200 mg vitaminu C, 25 mg citrusových bioflavonoidů, 20 mg extraktu ze šípku a 2 mg směsi nukleotidů. Produkt je vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

 

 

SHIITAKE Klas / 90 kapslí (EXP. 31. 7. 2025)

Shiitake (Houževnatec jedlý, Lentinus edodes) je oblíbená nejen pro svou vynikající a originální chuť, ale také pro obsah látek majících příznivý vliv na lidský organismus. Shiitake je přírodní zdroj β-glukanů, vitamínů B1, B2, B5, B6, vitamínu D, dále i zinku, mědi, selenu a manganu. Extrakt z plodnic 10:1 obsahuje nejúčinnější poměr aktivních látek (10 % polysacharidů, obsah betaglukanů min. 1,5 %).

500 mg extraktu v kapsli je ekvivalent 5 000 mg sušeného prášku.

 

Kyselina listová Plus / 60 tablet (EXP. 31. 5. 2024)

Hlavní složkou přípravku je kyselina listová a její rozštěpená verze Methyltetrahydrofolát (metafolin). Dále Železo ve formě bisglycinátu, který je organismem velice dobře vstřebatelný. Využití železa podporuje i obsažený vit. C. Vit. B12 se účastní procesu tvorby červených krvinek za podpory železa a kyseliny listové. Správná kombinace těchto látek je vhodná pro klidný průběh těhotenství a mateřství, pro správný vývoj plodu a miminka a může pomoci snižovat hladinu homocysteinu v krvi.

 

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.