Současné období je ideální pro očistu a detoxikaci organismu, který potřebuje dodat energii a zbavit únavy. Z toho důvodu se v květnu zaměříme na podpůrné produkty.

Rádi bychom Vám představili NOVINKU:

Česká Chlorella Klas 800 mg / 90 tablet

Chlorella použitá v našem přípravku je pěstována na patentovaných kultivačních jednotkách v pitné vodě a čistém životním prostředí jižních Čech. Surovina je šetrným způsobem usušena a upravena dezintegrací buněčných stěn tak, aby byly dokonale využity všechny biologicky hodnotné látky. Má vysoký obsah bílkovin a dalších nezbytných živin.

Koncová prodejní cena je stanovena na 698,- Kč / 27,92 EUR včetně DPH.

AKCE KVĚTEN 2020

Ke každé objednávce, kterou obdržíme během května 2020, zcela ZDARMA přibalíme produkt BIO Mladá Pšenice / 250g. V balíčku bude i letáček s recepty.

(Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že tento produkt bude v nabídce pouze do vyprodání skladových zásob a následně bude jeho prodej ukončen).

Dále bude celý květen probíhat AKCE 1+1 ZDARMA – tentokrát na produkt QUATRO Klas / 30 tablet. Jedná se o výjimečně zdařilou kombinaci souhlasně působících látek – Koenzym Q10, Ginkgo biloba, Ženšen sibiřský a vitamin E. Pokud si tedy objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

Kolektiv KLAS EU s.r.o.