Vážení členové,
věnujte prosím zvýšenou pozornost následujícímu oznámení.

SPUŠTĚNÍ NOVÉHO OBJEDNÁVKOVÉHO SYSTÉMU
Dovolte, abychom Vám oznámili, že v pondělí 4. 2. 2019 bude spuštěn nový objednávkový systém na známé adrese www.klas.cz. Bude se jednat o exkluzivní zákaznický klub, kde bude mít každý registrovaný Partner KLASu nastaveny slevy a další výhody.
Přihlašovací údaje:
ID = členské číslo, zůstává beze změny
PIN = datum narození (například 1.1.1990 je pin 01011990) – doporučujeme si PIN po přihlášení změnit.
Pokud byste měli problém s přihlášením, neváhejte nás kontaktovat.

OBJEDNÁVKY
Výrobky KLAS si můžete objednávat následovně:
– po přihlášení na www.klas.cz – prosíme všechny, kteří využívají objednávání zboží přes internet, aby si v objednávkovém systému zkontrolovali správnost všech údajů, hlavně svoji aktuální fakturační a dodací adresu, případně provedli opravu.
– e-mailem na adrese objednavky@klas.cz – nezapomeňte uvádět své členské číslo, přesnou doručovací adresu, kontaktní telefon a způsob platby (předem nebo dobírkou)
– telefonicky na čísle +420 602 408 015
Automatické objednávky byly zrušeny, zboží si můžete objednávat libovolně, dle Vaší osobní potřeby, nebudeme Vás nutit k žádným pravidelným odběrům.

ZPŮSOB PLATBY
Objednávky bude možné platit těmito způsoby:
– dobírka (nově kdykoliv, bez omezení)
– platba předem bankovním převodem
– online platba platební kartou

CENA DOPRAVY
Doprava bude účtována následovně:
Česká republika
Objednávka do 1.499,- Kč = 120,- Kč (dobírka 50,- Kč)
Objednávka od 1.500,- Kč = 60,- Kč (dobírka 25,- Kč)
Objednávka od 3.000,- Kč = ZDARMA

Slovenská republika
Objednávka do 60,- EUR = 8,- EUR (dobírka 2,- EUR)
Objednávka od 61,- EUR = 4,- EUR (dobírka 1,- EUR)
Objednávka od 120,- EUR = ZDARMA

NOVÝ CENÍK PRODUKTŮ KLAS
KLAS se vždy snažil nabízet pouze výrobky ve špičkové kvalitě a na této zásadě nechceme nic měnit. Vzhledem, k růstu cen surovin, energií a dalších vstupních komodit, jsme byli nuceni od 1. 1. 2019 mírně zdražit.
Každý registrovaný zákazník se stává Partnerem KLAS a bude mu nastavena sleva 25% z prodejních cen. Navíc při jednorázové objednávce nad 10 tis. Kč (400 EUR) bude automaticky přičtena další sleva ve výši 5%.
Jako kompenzaci výše uvedených změn přikládáme (až do odvolání) ke každé objednávce hodnotný dárek ZDARMA.

KONTAKTY
Od 1. 2. 2019 rušíme provozovnu v Kraslicích. Pobočku jsme přesunuli do Roztok u Jilemnice. Veškeré kontakty zůstávají stejné:
Kancelář, expediční sklad, osobní odběr
KLAS EU s.r.o.
Roztoky u Jilemnice 434, 512 31
Provozní doba: Po – Pá 8:00 – 14:00
Objednávky: objednavky@klas.cz, tel.: +420 602 408 015
Dotazy, reklamace: info@klas.cz

Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši mnohaletou důvěru v produkty KLAS a budeme se snažit dělat maximum pro Vaši spokojenost. Do budoucna připravujeme spoustu novinek a akcí, můžete se těšit na nové logo, nové moderní etikety, lékovky a samozřejmě pro Vás chystáme další nové produkty, které si jistě brzy oblíbíte.

ZMĚNY V OBCHODNÍM SYSTÉMU MLM
Následující změny se týkají všech členů KLAS, primárně ovšem těch, kterým byla za obraty jejich sítě vyplácena provize.
Oznamujeme všem členům, že společnost KLAS EU s.r.o., k datu 31. 1. 2019, definitivně ukončuje činnost MLM (multilevel marketing).
Vážení členové, jak jsme již uvedli, původní MLM systém byl ukončen k datu 20. 12. 2018 – o této změně jste byli všichni s předstihem informováni. Veškeré nevyplacené provize byly všem členům, převedeny do elektronických peněženek (dále jen ePeněženek), které mají k dispozici v novém objednávkovém systému.
Na leden 2019 jsme avizovali spuštění nového systému na principu MLM „21“. Tento systém nikdy nebyl a ani nebude spuštěn. Přesto z veškerých uhrazených objednávek, které jsme přijali (přijmeme) v období od 1. 1. 2019 až do půlnoci 31. 1. 2019, budou vyplaceny provize, dle avizovaného marketingového plánu. Tyto provize budou všem členům, kteří splnili veškeré povinnosti, připsány do jejich ePeněženek v druhé půlce února 2019.
Veškeré nevyplacené benefity, které byly převedeny do Vašich ePeněženek, si můžete vyčerpat formou slevy z nově vytvořené objednávky. Tato objednávka musí přesahovat výši zůstatku ve Vaší ePeněžence. Informaci o požadavku na uplatnění odpočtu těchto benefitů nám laskavě připište do poznámky u vytvořené objednávky, případně sdělte e-mailem. Všichni členové, kteří mají IČ, si svůj nárok mohou vyfakturovat naší společnosti KLAS EU s.r.o. Veškeré nevyčerpané benefity budeme v ePeněženkách evidovat do 30. 6. 2019, následně budou ePeněženky bez náhrady zrušeny.
Nový objednávkový systém již není na principu MLM, zboží již není ohodnoceno body a ze všech členů MLM sítě KLAS se stávají Partneři KLAS, kteří mohou využívat všech slev, nicméně již nikomu nebudou vypláceny provize. Tímto zanikají i veškeré případné smluvní vztahy mezi společností KLAS EU s.r.o. a jejími členy, zároveň se ruší platnost stávajících Obchodních podmínek. Společnost KLAS EU s.r.o. neručí a neodpovídá za žádné újmy, které mohou komukoliv vzniknout na základě této změny.

Individuální sleva
VIP Partneři KLAS, jejichž obrat v minulém kalendářním roce přesáhl částku 50 tis. Kč (2 tis. EUR) bez DPH, dostanou k uvedeným partnerským podmínkám další slevové zvýhodnění. Tato sleva bude schvalována vedením společnosti KLAS EU s.r.o. Na tuto dodatečnou slevu nevzniká žádný právní nárok. Společnost KLAS EU s.r.o. si vyhrazuje právo individuálního posouzení každého dotčeného Partnera a na základě vyhodnocení vzájemné spolupráce může být tato sleva upravována či úplně zrušena.
Výše individuální slevy bude každému VIP Partnerovi KLAS oznámena. V případě zájmu si napište e-mailový dotaz na individuální slevu na adresu info@klas.cz, budeme se snažit každému vytvořit ideální podmínky, aby prodej produktů KLAS byl pro Vás maximálně zajímavý.

Závěrem mi dovolte poděkovat za dosavadní spolupráci a všem našim Partnerům přeji, aby i nadále produkty KLAS byly příjemným doplňkem Vašeho života.

S pozdravem
Radomír Psota
jednatel KLAS EU s.r.o.