O nás

Společnost

V KLASu věříme, že největším bohatstvím člověka je jeho zdraví. Většina lidí hledá způsob, jak si udržet dobrou kondici a vitalitu. Již v roce 1991 jsme dokázali předvídat, že odvětví „Health and Wellness“, jak se mu dnes říká, čeká zajímavá budoucnost. Náš hlavní cíl, kterým bylo dodávat na český trh kvalitní vitamínové přípravky za přijatelnou cenu, se od té doby nezměnil.
Odvětví „Health and Wellness“v posledních letech značně vzrostlo. Spotřebitelé mají lepší přístup k informacím a uvědomují si dopad svých vlastních rozhodnutí na své zdraví. Obavy spotřebitelů z nemoci a stárnutí vyvolaly rostoucí zájem o oblast výživy, kam spadají i naše doplňky stravy. Zároveň se zvýšila jejich očekávání. Lidé vyžadují efektivní výsledky, osobní zkušenosti a inspirující přístup.

A přesně to jsme se rozhodli nabídnout

Dodáváme na trh skvělé a žádané produkty za přijatelnou cenu, které výrazně přispívají k lepší kvalitě života našich spotřebitelů. Máme tisíce věrných zákazníků, kteří jsou s námi od samotného začátku a pravidelně užívají naše výrobky. 

Produkty

Kvalitní doplňky stravy za přijatelnou cenu

Vším, co děláme, měníme zavedené normy. Věříme v jiný přístup. Produkty vyrábíme tak, aby byly zajímavé pro spotřebitele. Většina zákazníků vyžaduje nejvyšší kvalitu, účinek a dostupnou cenu. Proto jsme se od začátku zaměřili na to, abychom byli schopni dodávat kvalitní doplňky stravy za přijatelnou cenu.

Naše produkty jsou lepší volbou

Na vývoji většiny produktů Klas se dnes podílí čeští odborníci z řad lékařů a biochemiků, kteří jejich složení přizpůsobují našim lokálním potřebám. Doplňky stravy z dovozu (USA, Číny, Kanady a dalších zemí) jsou vyráběny s ohledem na potřeby uživatelů dané země, které se od těch našich, v některých případech, mohou lišit.  

Méně je někdy více

Naše firma nejde cestou „multisložkových přípravků“. Tyto produkty obsahují celou řadu vitaminů, minerálů a bylin. Většinou však v minimálním množství na to, abychom mohli pocítit jejich účinek, nebo se jejich účinek vzájemně ruší. Problém může nastat i tehdy, kdy je někdo na některou látku alergický, pak nemůže produkt používat.

Proto jsme se u našich produktů zaměřili spíše na využití synergického efektu jednotlivých složek. Méně složek, ale ve správných poměrech a kombinacích, společně s vysoce kvalitní surovinou, mohou zaručit maximální účinek.

Kvalita

Abychom mohli garantovat nejvyšší kvalitu, vyrábíme produkty v České republice. Naším generálním dodavatelem je společnost UNIOSPHARMA s.r.o., která má stejné sídlo jako společnost Klas EU s.r.o. Díky tomu máme pod kontrolou celý výrobní proces od výběru surovin až po distribuci.   

K výrobě jsou používány výhradně standardizované suroviny nejvyšší kvality, které prochází několika nezávislými kontrolami. Veškeré pomocné látky používáme pouze v nezbytně nutném množství. Ve výrobě je dodržován systém jakosti a kontroly kritických bodů HACCP. UNIOSPHARMA s.r.o. a KLAS EU s.r.o. jsou držiteli certifikátu BIO.

Zašlete nám zprávu