DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA produkt:

Hlíva ústřičná Plus / 90 kousacích tablet v hodnotě 278,- Kč / 11,12 EUR

Jedná se o extrakt z čerstvé hlívy ústřičné pěstované v České republice. Jedna tableta obsahuje 45 mg čistého extraktu, obsahujícího polysacharidy včetně beta-glukanů, vitamíny, minerály a stopové prvky. Hlíva ústřičná od firmy Klas je navíc obohacena o vitamin C. Přípravek je také vhodný pro děti od 3 let.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

Coffee Reishi / 150g = 60 porcí (EXP. 31. 5. 2025)

Instantní káva obohacená o Reishi, bez přidaného cukru. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervanty, umělá dochucovadla a barviva. Reishi použitá v naší kávě je pouze té nejvyšší kvality. Jedná se o speciální směs pěstovanou v Asii a nijak neovlivňuje vůni ani chuť kávy.

Tato inovativní káva Vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne.

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

AKCE 2+1 ZDARMA

MAITAKE Klas / 90 kapslí

Maitake – Trsnatec lupenitý (lat. Grifola frondosa) pochází z Japonska a její doslovný překlad je tančící houba. Je významná především svým obsahem polysacharidů a proteoglykanů. Tato houba je vysoce ceněna v Tradiční čínské medicíně.

MAITAKE Klas obsahuje 30% polysacharidů, což zajišťuje ideální účinnost produktu. To vše ve vysokém množství 500 mg v jedné kapsli (používáme rostlinné kapsle – vhodné pro vegetariány a vegany).

Pokud si objednáte dva tyto produkty, tak třetí dostanete zcela ZDARMA.

 

UPOZORNĚNÍ:
V termínu 12. – 20. 6. 2023 bude probíhat DOVOLENÁ. Objednávky, které obdržíme v tomto období, budou postupně expedovány od středy 21. 6. 2023. Děkujeme za pochopení.