DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA:

Coffee Reishi / 30g = 12 porcí, v hodnotě 148,- Kč / 5,92 EUR.

Instantní káva obohacená o Reishi, bez přidaného cukru. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervanty, umělá dochucovadla a barviva. Reishi použitá v naší kávě je pouze té nejvyšší kvality. Jedná se o speciální směs pěstovanou v Asii a nijak neovlivňuje vůni ani chuť kávy.

Tato inovativní káva Vám poskytne příjemný požitek, který potřebujete pro správný začátek dne.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

 

DOLOMIT Klas / 90 tablet

Dolomit je přírodním zdrojem vápníku a hořčíku ve vyváženém poměru. Tyto dva minerály spolu se zinkem a vitaminem D udržují zdravý stav kostí, zubů a svalů. Zlepšují kvalitu vlasů, nehtů a pleti. Přípravek dále obsahuje kyselinu glutamovou, kelp a výtažek ze šípků.

 

Jablečný ocet Plus / 60 tablet

Jablečný ocet se řadí mezi přírodní látky s výbornými účinky na celý organismus. Aktivní složkou jablečného octa je kombinace minerálů, stopových prvků a kyseliny octové. Jablečný ocet Plus od firmy Klas je navíc obohacen o vitamíny C a E, které přispívají k dobré imunitě a zdravému srdci.

 

Šumík Klas Vitamin C 1000 mg / 20 tablet

V jedné šumivé tabletě je obsaženo 1000 mg vitaminu C, který je důležitý pro správnou funkci imunitního systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Dále přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, kůže i zubů.

Posilujte svůj imunitní systém extra vysokou dávkou vitaminu C v šumivých tabletách se skvělou příchutí mango + pomeranč.

 

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.