DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA:

Originální stolní kalendář KLAS 2024

Tento unikátní kalendář obdržíte k Vaší první objednávce, kterou během listopadu 2023 učiníte. Pokud objednáváte častěji, tak ke každé následující objednávce dostanete zdarma: Elegantní kovovou propisku KLAS.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

– Multíci Klas / 60 cucavých tablet

Jedná se o cucavé multivitaminové tablety NEJEN pro děti. Přípravek obsahuje celou škálu důležitých vitaminů a minerálů pro podporu imunitního systému a celkové vitality. Cucavé tablety s přírodní pomerančovou příchutí neobsahují žádná umělá barviva.

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

AKCE 2+1 ZDARMA

– SHIITAKE Klas / 90 kapslí

Shiitake (Houževnatec jedlý, Lentinus edodes) je oblíbená nejen pro svou vynikající a originální chuť, ale také pro obsah látek majících příznivý vliv na lidský organismus. Shiitake je přírodní zdroj betaglukanů, vitamínů B1, B2, B5, B6, vitamínu D, dále i zinku, mědi, selenu a manganu. Extrakt z plodnic 10:1 obsahuje nejúčinnější poměr aktivních látek (10 % polysacharidů, obsah betaglukanů min. 1,5 %).

500 mg extraktu v kapsli je ekvivalent 5 000 mg sušeného prášku.

V tradiční čínské medicíně se houby Shiitake používají více než 2000 let. Účinky je nutno hledat v odborné literatuře, herbářích, apod. Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 však nesmíme žádné účinky uvádět.

Pokud si objednáte dva tyto produkty, tak třetí dostanete zcela ZDARMA.