DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA:

Originální stolní kalendář KLAS 2024

Pokud jste již kalendář obdrželi jako dárek během listopadu 2023, tak od nás ke každé další prosincové objednávce dostanete zdarma: Elegantní kovovou propisku KLAS.

V případě opakovaného zájmu o kalendář nám to napište do poznámky ve Vaší objednávce a kalendář Vám rádi zašleme. Případně je možné si kalendáře zakoupit také v našem partnerském e-shopu.

 

 

AKCE 1+1 ZDARMA

– UroFit Klas / 60 kapslí

Přípravek obsahuje tři účinné látky: silný koncentrovaný extrakt 83:1 z americké brusinky, proteinový prášek z jadérek americké brusinky a D-Manosu. Plody jsou bohaté na obsah bioflavonoidů a dalších přírodních látek s prospěšným, věky osvědčeným účinkem na močové ústrojí. Proteinový prášek se vyrábí lisováním za studena a následným filtračním procesem ze semen americké brusinky, bez enzymů nebo extrakčních rozpouštědel. Americké brusinky obsahují přírodní látku proanthocyanidin (PAC), která je známa pro svůj „anti adhezní“ účinek při ochraně organismu před bakteriemi. Proteinový prášek má až třikrát více PAC než běžný extrakt. Je proto doporučován k použití v přípravcích, které jsou zaměřeny na podporu obrany močových cest.

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

AKCE 2+1 ZDARMA

Graviola Klas / 90 kapslí

Graviola (Anona ostnitá, Annona muricata), je známá i pod názvem Guanábana. Má dlouhou a bohatou historii. Je po staletí využívána domorodými kmeny v Guyaně, v peruánských Andách, Amazonii, na Jamajce a Haiti. Příznivě působí na celý organismus.

Více informací o této výjimečné rostlině hledejte na internetu či v příslušné literatuře.

Pokud si objednáte dva tyto produkty, tak třetí dostanete zcela ZDARMA.