DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA produkt:

Multíci Malina / 120 tablet, v hodnotě 198,- Kč / 7,92 EUR.

Cucavé tablety s výtečnou příchutí malin, které obsahují kombinaci vitamínu C, inulínu a probiotických kultur, vhodných nejen pro děti. Vitamín C příznivě ovlivňuje imunitu, normální stav kostí, chrupavek a zubů. Laktobacily a bifidobaktérie  znesnadňují patogenním mikroorganismům pomnožení ve střevech. Inulín (rozpustná vláknina) je zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie, má tzv. prebiotický efekt. Přírodní aroma.

 

 

AKCE 1+1 ZDARMA

– Coffee Cordyceps / 150g = 60 porcí

Instantní káva obohacená o Cordyceps, bez přidaného cukru. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervanty, umělá dochucovadla a barviva. Cordyceps Sinensis neboli Housenice čínská je vzácná houba, která roste v horách Tibetu, Nepálu a Číny. Je opravdovým klenotem v tradiční čínské bylinné medicíně, kde se využívá jako přírodní prostředek po více než 2000 let.

Naše inovativní káva je specifická výrazným aroma a výbornou chutí. Poskytne Vám příjemný požitek, který potřebujete pro správný průběh dne.

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

AKCE 2+1 ZDARMA

– MAITAKE Klas / 90 kapslí

Maitake – Trsnatec lupenitý (lat. Grifola frondosa) pochází z Japonska a její doslovný překlad je tančící houba. Je významná především svým obsahem polysacharidů a proteoglykanů. Tato houba je vysoce ceněna v Tradiční čínské medicíně.

MAITAKE Klas obsahuje 30% polysacharidů, což zajišťuje ideální účinnost produktu. To vše ve vysokém množství 500 mg v jedné kapsli (používáme rostlinné kapsle – vhodné pro vegetariány a vegany).

Pokud si objednáte dva tyto produkty, tak třetí dostanete zcela ZDARMA.