DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA produkt:

B-komplex Plus / 100 tablet v hodnotě 138,- Kč / 5,52 EUR

Jedná se o výtečnou kombinaci 8 vitaminů skupiny B, obohacenou o pivovarské kvasnice a kyselinu listovou. Přípravek podporuje celou řadu životních funkcí a měl by se pravidelně užívat při zvýšené psychické a fyzické zátěži. Na pravidelný příjem by se měli zaměřit zvláště těhotné a kojící ženy, sportovci, senioři, vegetariáni a vegani.

 

 

AKCE 1+1 ZDARMA

UroFit Klas / 60 kapslí (EXP. 31.12.2024)

Přípravek obsahuje tři účinné látky: silný koncentrovaný extrakt 83:1 z americké brusinky, neboli z Klikvy velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Proteinový prášek z jadérek americké brusinky a D-Manosu. Plody jsou bohaté na obsah bioflavonoidů a dalších přírodních látek s prospěšným, věky osvědčeným účinkem na močové ústrojí. Proteinový prášek se vyrábí lisováním za studena a následným filtračním procesem ze semen americké brusinky, bez enzymů nebo extrakčních rozpouštědel. Americké brusinky obsahují přírodní látku proanthocyanidin (PAC), která je známa pro svůj „anti adhezní“ účinek při ochraně organismu před bakteriemi. Proteinový prášek má až třikrát více PAC než běžný extrakt. Je proto doporučován k použití v přípravcích, které jsou zaměřeny na podporu obrany močových cest.

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

 

AKCE 2+1 ZDARMA

Kyselina listová Plus / 60 tablet (EXP. 31.5.2024)

Hlavní složkou přípravku je kyselina listová a její rozštěpená verze Methyltetrahydrofolát (metafolin). Dále Železo ve formě chelátů, které jsou organismem velice dobře vstřebatelné. Využití železa podporuje i obsažený vit. C. Vit. B12 se účastní procesu tvorby červených krvinek za podpory železa a kyseliny listové. Správná kombinace těchto látek je vhodná pro klidný průběh těhotenství a mateřství, pro správný vývoj plodu a miminka a může pomoci snižovat hladinu homocysteinu v krvi.

Pokud si objednáte dva tyto produkty, tak třetí dostanete zcela ZDARMA.