DÁREK

Ke každé objednávce nad 1.000,- Kč / 40,- EUR obdržíte ZDARMA produkt:

Coffee Cordyceps / 30g = 12 porcí, v hodnotě 148,- Kč / 5,92 EUR.

Instantní káva obohacená o Cordyceps, bez přidaného cukru. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervanty, umělá dochucovadla a barviva. Cordyceps Sinensis neboli Housenice čínská je vzácná houba, která roste v horách Tibetu, Nepálu a Číny. Je opravdovým klenotem v tradiční čínské bylinné medicíně, kde se využívá jako přírodní prostředek po více než 2000 let.

Naše inovativní káva je specifická výrazným aroma a výbornou chutí. Poskytne Vám příjemný požitek, který potřebujete pro správný průběh dne.

 

AKCE 1+1 ZDARMA

– Multivitamin Klas koncentrát / 200 ml.

S nástupem dětí do škol a školek tradičně narůstá nemocnost, způsobená mimo jiné i špatnou imunitou. Podpořte obranyschopnost nejen svých dětí a využijte této skvělé nabídky.

Tento unikátní a velice chutný sirup obsahuje extrakty z plodů borůvky, rakytníku, aronie, acai, černého rybízu, kustovnice čínské, šípků, černého bezu, brusinek, citronu a klanoprašky čínské. Navíc je obohacený o velice důležité vitamíny. Vitamín C přispívá k řadě životních funkcí v těle např. k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí, dásní, kůže i zubů. Další obsažené významné vitamíny přispívají k normálnímu energetickému metabolismu (vitamín C, B6, B2, B12 a kyselina listová), ke snížení míry únavy a vyčerpanosti (vitamín C, B6, B2), normální činnosti nervové soustavy (vitamín C, B6, B2, B12) a k podpoře funkce imunitního systému (C, B6, B12, kyselina listová).

Pokud si objednáte libovolné množství těchto výrobků, tak stejný počet dostanete ZDARMA.

 

AKCE 2+1 ZDARMA

KELP Plus / 90 tbl.

KELP /mořská řasa/ je nejbohatší přírodní zdroj jodu, který je nezbytný pro normální funkci štítné žlázy. Obsahuje průměrně 120 µg přírodního jódu v denní dávce.

Kelp od firmy KLAS navíc obsahuje kyselinu glutamovou HCI /aminokyselina/, která je nezbytná pro využití obsažených minerálů.

Pokud si objednáte dva tyto produkty, tak třetí dostanete zcela ZDARMA.